Ducati 600TT2
Ducati 600TT2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 598 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 1982: 76 KM przy 10500 rpm1983: 78 KM przy 10500 obr./min. Masa: 148 kg.
Lata produkcji
1982-84
Pojemność
598 ccm
Moc maksymalna
1982: 76 KM przy 10500 rpm1983: 78 KM przy 10500 obr./min
Masa
148 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 600TT2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 598 ccm |
| Średnica x skok | 81x 58 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto, PHF36A (1983: Dell'Orto Malosssi 41 mm) |
| Układ zapłonowy | Bosch BTZ electronic |
| Moc maksymalna | 1982: 76 KM przy 10500 rpm1983: 78 KM przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch 520 DID |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm, Marzocchi, Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, Marzocchi PVS1 single shock, regulowane napięcie wstępne and damping |
| Hamulce przednie | 2x 280mm, Tarczas, Brembo Gold Series |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, Brembo Gold Series |
| Opona przednia | 1982: 2.15 x 181983: 3.50 x 16 |
| Opona tylna | 1982: 2.50 x 181983: 3.50 x 18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 762 mm |
|---|---|
| Masa | 148 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L/ 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 204 km/h / 127 mph |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V 14 Ah |
|---|---|
| Primary Drive Ratio | 1.944:1 (36/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.974 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 3.15:1 (13/40) |
| Standing¼Mile | 13.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 204 km/h / 127 mph |