Ducati 650SL Pantah
Ducati 650SL Pantah to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 63 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm / 4.6 kgf-m / 33.2 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 180 kg.
Lata produkcji
1983-86
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
63 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
45 Nm / 4.6 kgf-m / 33.2 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
180 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 650SL Pantah |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHF36A |
| Układ zapłonowy | Bosch BTZ Electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 63 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 45 Nm / 4.6 kgf-m / 33.2 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Marzocchi fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Dwa amortyzatory absorbers with 3-way regulowane coil spring |
| Hamulce przednie | 2 x 260mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 180 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion L82Y |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.226:1 (31/69) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966 |
| FinalDrive Ratio | 2.733:1 (15/41) |
| FinalDrive | Łańcuch |