Ducati 65T / 65TL
Ducati 65T / 65TL to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 2.5 KM przy 5500 obr./min. Masa: 54 kg.
Lata produkcji
1952-58
Moc maksymalna
2.5 KM przy 5500 obr./min
Masa
54 kg
Typ silnika
Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 65T / 65TL |
|---|---|
| Rok produkcji | 1952-58 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, pullrod Jednocylindrowy, OHV |
|---|---|
| Średnica x skok | 44 x 43 mm |
| Stopień sprężania | 8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber 16MFC |
| Układ zapłonowy | 6V, 15W generator |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 2.5 KM przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Teleccopic fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 54 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 70 km/h / 43 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel | 2.00 x 22, Pirelli |
|---|---|
| RearWheel | 2.00 x 22, Pirelli |
| Prędkość maksymalna | 70 km/h / 43 mph |