Ducati 65TS
Ducati 65TS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod. Moc maksymalna wynosi 2.5 KM przy 5600 obr./min. Masa: 54 kg.
Lata produkcji
1955-58
Moc maksymalna
2.5 KM przy 5600 obr./min
Masa
54 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 65TS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1955-58 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, pushrod |
|---|---|
| Średnica x skok | 44 x 43 mm |
| Stopień sprężania | 8.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber 16MFC |
| Układ zapłonowy | 6V, 15W generator |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 2.5 KM przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 3-Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy firk |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
Wymiary i masa
| Masa | 54 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 70 km/h / 43 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel | 2.00 x 18, CEAT |
|---|---|
| RearWheel | 2.00 x 18, CEAT |
| Prędkość maksymalna | 70 km/h / 43 mph |