Ducati 750 Paso
Ducati 750 Paso to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 72.5 KM przy 7900 obr./min. Masa: 195kg.
Lata produkcji
1988-90
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
72.5 KM przy 7900 obr./min
Masa
195kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 750 Paso |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988-90 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 10:1 |
| Układ zasilania | Weber 44DCNF 107 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 72.5 KM przy 7900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Suche, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 42mm Marzocchi, M1Rfork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchisuper mono rising rate Wahacz |
| Hamulce przednie | 2 x280mm, Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/90 -18 |
| Opona tylna | 140/90 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 195kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L/ 22.0 L / 4.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 210 km/h / 130.5 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion RA6YC |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| MaxTorque | 70.4 Nm / 7.2 kgf-m / 52 ft-lb przy 7000 obr./min |
| Primary Drive Ratio | 1.972:1 (31/71) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 2.533:1 (15/38) |
| Consumption Average | 5.4 l/100 km / 18.6 km/l / 43.7 US mpg / 52.5 Imp mpg |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h / 130.5 mph |
| Kolory | Red, white, blue |
| Road Test | Cycle World |