Ducati 750 TT1
Ducati 750 TT1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 10500 obr./min. Masa: 130 kg.
Lata produkcji
1983-85
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 10500 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 750 TT1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-85 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ zasilania | 2 x 41 mm Dell'Orto-Malossi Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Kokusan, Bosch BTZelectronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 DID |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35 mm Marzocchi magnesium fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Round sectionchrome-moly steel Wahacz with regulowane (for napięcie wstępne) cantilever mono-shock, Marzocchi PVS 1 |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza |
| Opona przednia | Slicks |
| Opona tylna | Slicks |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 762 mm |
|---|---|
| Masa | 130 kg |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion RA6YC |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.944:1 (36/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 3.15:1 (13/40) |
| Kolory | Red frame, red and blue |