Ducati 750F1
Ducati 750F1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70.6Nm / 7.2 kgf-m / 52.1 ft-lb przy 7000 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
70.6Nm / 7.2 kgf-m / 52.1 ft-lb przy 7000 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 750F1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ zasilania | 2 x 36 mm Dell'Orto, PHF36Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Kokusanelectronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 70.6Nm / 7.2 kgf-m / 52.1 ft-lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40 mm Forcella Italia fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Round sectionchrome-moly steel Wahacz with regulowane (for napięcie wstępne) cantilever mono-shock, Marzocchi PVS 4 |
| Hamulce przednie | 2 x 280mm Tarczas, single piston caliper. |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/80 V16 |
| Opona tylna | 130/80 V18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 200 km/h / 124 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion RA6YC |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.972:1 (36/71) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 2.666:1 (15/40) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h / 124 mph |
| Kolory | Red frame, red white and green |
| Manual | Bevelheaven.com |
| Road Test | Bike 1986 750Fi vs GSX-R750Moto.Journal |