Ducati 750SS
Ducati 750SS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 64 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 62 Nm / 6.3 kgf-m / 45.7 ft-lb przy 6000 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
1999
Moc maksymalna
64 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
62 Nm / 6.3 kgf-m / 45.7 ft-lb przy 6000 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 750SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L” Dwucylindrowy, SOHC desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ zasilania | Marelli 1.5 CPU |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 64 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 62 Nm / 6.3 kgf-m / 45.7 ft-lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Showa GD141 upside-down w pełni regulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa GD132, progressive linkage with regulowane Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Brembo Tarczas, Brembo P4 30-34 four piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Brembo Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 812 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 206 km/h / 128 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion RA6HC |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.85:1 (33/61) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 2.66:1 (15/40) |
| Consumption Average | 5.4 L/100 km / 18.6 km/l / 43.7 US mpg / 52.5 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 206 km/h / 128 mph |
| Kolory | Red, Yellow, Metallic gray, Senna gray |
| Reviews | Bike review |