Ducati 750SS Half Fairing
Ducati 750SS Half Fairing to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 66 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 6500 obr./min. Masa: 188 kg.
Lata produkcji
1992
Moc maksymalna
66 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
72 Nm / 7.3 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 6500 obr./min
Masa
188 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 750SS Half Fairing |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Kokusanelectronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 66 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 72 Nm / 7.3 kgf-m / 53.1 ft-lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Showa GD 031 inverted Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa GD 022-007-OXAmortyzator centralny, cantilever Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17, Dunlop Sportmax Zaciski radialne |
| Opona tylna | 170/60-17, Dunlop Sportmax Zaciski radialne |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 188 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 17.4 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 210 km/h / 130 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.2 L / 3.4 US qt / 2.8 Imp qt |
|---|---|
| Spark Plug | Champion RA6HC |
| Akumulator | Yuasa 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.972:1 (36/71) |
| Gear Ratios | 1st 2.500 / 2nd 1.714 / 3rd 1.333 / 4th 1.074 / 5th 0.966:1 |
| Final Drive Ratio | 2.466:1 (15/37) |
| Front Wheel | 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 5.50 x 17 |
| Prześwit | 130 mm |
| GVWR | 341 kg |
| Consumption Average | 5.7 L/100 km / 17.3 km/l / 41 US mpg / 49 Imp mpg |
| Braking 48 km/h / 30 mph - 0 | 8.2 m / 27 ft |
| Braking 97 km/h / 60 mph - 0 | 42.4 m / 139 ft |
| Standing ¼ Mile | 12.1 sec / 174 km/h / 108 mph |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h / 130 mph |
| Acc: 0 - 48 km/h / 30 mph | 1.5 sec |
| Acc: 0 - 97 km/h / 60 mph | 3.7 sec |
| Acc: 0 - 145 km/h / 90 mph | 8.0 sec |
| Acc: 0 - 161 km/h / 100 mph | 11.0 sec |
| Kolory | White frame, red or black |
| Manual | The Motorhead |