Ducati 800SS
Ducati 800SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 803 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 74.5 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70 Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lb przy 6250 obr./min. Masa: 182 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
803 ccm
Moc maksymalna
74.5 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
70 Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lb przy 6250 obr./min
Masa
182 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 800SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 803 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ zasilania | Marelli CPU 5.9M (45 mm throttle body) fuel injection |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74.5 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 70 Nm / 7.1 kgf-m / 51.6 ft-lb przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama kratownicowa, welded high-strength 450ALS steel tubing |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 2003:Showa 43 mm w pełni regulowane upside-down fork2004: Marzocchi 43 mm w pełni regulowane upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Progressive cantilever linkage with fully regulowane Sage Boge Amortyzator centralny, steel swing arm |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 182 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L/16 L / 15.9 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 210 km/h / 131 mph |
Pozostałe dane
| Spark plugs | Champion RA4HC, NGK DCPR8E |
|---|---|
| Akumulator | 12V 10Ah |
| Primary Drive Ratio | 1.85:1 (33/61) |
| Gear Ratios | 1st 2.462 / 2nd 1.660 / 3rd 1.333 / 4th 1.130 / 5th 1.000 / 6th 0.923:1 |
| Final Drive Ratio | 2.6:1 (15/39) |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h / 131 mph |
| Kolory | Red, Yellow, Silver gray |
| Review | Motorbikes Today |