Ducati 848
Ducati 848 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 848 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 134 KM przy 10000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 96 Nm / 9.8 kgf-m / 96.0 Nm / przy 8250rpm. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
848 ccm
Moc maksymalna
134 KM przy 10000rpm
Moment obrotowy
96 Nm / 9.8 kgf-m / 96.0 Nm / przy 8250rpm
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 848 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 848 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa, elliptical throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 134 KM przy 10000rpm |
| Moment obrotowy | 96 Nm / 9.8 kgf-m / 96.0 Nm / przy 8250rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa in ALS 450 |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 43mm w pełni regulowane upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Progressive linkage with w pełni regulowane Showa Amortyzator centralny. aluminiowa single-sided Wahacz. |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarcza, Brembo 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, Brembo 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 3.5 Imp gal |
| Prędkość maks. | 257.8 km/h / 160.2 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Semi-Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Lightweight 2-1-2 system with catalytic converter and lambda probe. Twin stainless steel mufflers. |
| Spark Plug | Champion, RA59GC |
| Primary Drive | Straight cut gears, ratio 1.84:1 |
| Gear Ratio | 1st 37/15 / 2nd 30/17 / 3rd 28/20 / 4th 26/22 / 5th 24/23 / 6th 23/24 |
| Consumption Average | 5.3 L/100 km / 18.9 km/l / 44.5 US mpg / 53.4 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 257.8 km/h / 160.2 mph |
| Reviews | MC24.no |