Ducati 848 EVO Corsa Special Edition
Ducati 848 EVO Corsa Special Edition to motocykl drogowy o pojemności skokowej 848 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 140 KM przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 9750 obr./min. Masa: 194 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
848 ccm
Moc maksymalna
140 KM przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 9750 obr./min
Masa
194 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 848 EVO Corsa Special Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 848 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 61.2mm |
| Stopień sprężania | 13.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa, elliptical throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Digital CD |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 98 Nm / 10.0 kgf-m / 98.0 Nm przy 9750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch; front sprocket 15; rear sprocket 39 |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa in ALS 450 |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa 43mm w pełni regulowane upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Progressive linkage with w pełni regulowane Öhlins Amortyzator centralny. aluminiowa single-sided Wahacz |
| Hamulce przednie | 2 x 330 mm Semi-tarcza pływającas, Zaciski radialnely mounted Brembo Monobloc 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 194 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 15.5 L / 3.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 261.2 km/h / 162.3 mph |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Lightweight 2-1-2 system with catalytic converter and 2 lambda probes. Twin stainless steel mufflers |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 37/15 / 2nd 30/17 / 3rd 28/20 / 4th 26/22 / 5th 24/23 / 6th 23/24 |
| Front wheel travel. | 127 mm |
| Rear wheel travel. | 120 mm |
| Front Wheel | 5-spoke in light alloy 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | 5-spoke light alloy 5.50 x 17 |
| Standing¼Mile | 11.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 261.2 km/h / 162.3 mph |