Ducati 851 Strada
Ducati 851 Strada to motocykl drogowy o pojemności skokowej 851 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 102 KM przy 9000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
851 ccm
Moc maksymalna
102 KM przy 9000rpm
Moment obrotowy
71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 851 Strada |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 851 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber I.A.W. CPU P7 Elektroniczny wtrysk paliwa. 2 x 50mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Inductive magnetically triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM przy 9000rpm |
| Moment obrotowy | 71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi M1R upside-down fork with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Supermono shock with napięcie wstępne and damping regulowane, rising rate Wahacz |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarcza, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 130/60 x 16 |
| Opona tylna | 160/60 x 16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion A59G |
|---|---|
| Akumulator | 12V 14Ah |
| Primary Drive Ratio | 2:1 (31/62) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.350 / 4th 1.091 / 5th 0.958 / 6th 0.857:1 |
| Final Drive Ratio | 2.6:1 (15/39) |
| Kolory | Silver frame, red, white and green |
| Road Test | Moto.Revue 1989Moto Sprint Group Test 1988Moto Sprint Group Test 1989Moto Sprint Group Test 1990Motociclismo 1989 |