Ducati 851 Strada
Ducati 851 Strada to motocykl drogowy o pojemności skokowej 851 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 105 KM przy 9000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
851 ccm
Moc maksymalna
105 KM przy 9000rpm
Moment obrotowy
71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 851 Strada |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 851 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber I.A.W. CPU P7 Elektroniczny wtrysk paliwa. 2 x 50mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Inductive magnetically triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105 KM przy 9000rpm |
| Moment obrotowy | 71.2 Nm / 7.26 kgf-m / 52.5 ft-lb przy 7250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi M1R upside-down fork with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Supermono shock with napięcie wstępne and damping regulowane, rising rate Wahacz |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarcza, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 x 17 |
| Opona tylna | 180/55 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 240.9 km/h / 149.7 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion A59G |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| Primary Drive Ratio | 2:1 (31/62) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.350 / 4th 1.091 / 5th 0.958 / 6th 0.857:1 |
| Final Drive Ratio | 2.6:1 (15/39) |
| Consumption Average | 5.1 L/100 km / 19.5 km/l / 45.9 US mpg / 55.1Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 12.4 m / 40.7 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 37m / 121.4 ft |
| Standing¼Mile | 11.1 sec / 194.8 km/h / 121 mph |
| Prędkość maksymalna | 240.9 km/h / 149.7 mph |
| Kolory | White frame, red |
| Road Test | Moto.Revue 1989Moto Sprint Group Test 1988Motociclismo 1989Moto Sprint Group Test 1990Moto Sprint Group Test 1991 |