Ducati 851 Strada
Ducati 851 Strada to motocykl drogowy o pojemności skokowej 851 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 110 KM przy 9600 obr./min (rear tyre: 95 KM przy 9000 obr./min). Masa: 210kg.
Lata produkcji
1992
Pojemność
851 ccm
Moc maksymalna
110 KM przy 9600 obr./min (rear tyre: 95 KM przy 9000 obr./min)
Masa
210kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 851 Strada |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 851 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber I.A.W. CPU P7 Elektroniczny wtrysk paliwa. 2 x 50mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Inductive magnetically triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 110 KM przy 9600 obr./min (rear tyre: 95 KM przy 9000 obr./min) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Showaupside-down fork with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | Showa single shock with napięcie wstępne and damping adjust |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarcza, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 x 17 |
| Opona tylna | 180/55 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 210kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 4.4 Imp gal |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion A59GC |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| MaxTorque | 70.6 Nm / 7.2 kgf-m / 52.1ft-lb przy 7000 obr./min |
| Primary Drive Ratio | 2:1 (31/62) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.400 / 4th 1.182 / 5th 1.043 / 6th 0.958:1 |
| Final Drive Ratio | 2.6:1 (15/39) |
| Consumption Average | 5.1 l/100 km / 19.8 km/l / 46.6 US mpg / 55.9Imp mpg |
| Kolory | White frame, red |
| Road Test | IN MOTO 1992 |