Ducati 860GTS
Ducati 860GTS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 864 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 57 KM przy 7700 obr./min. Masa: 206 kg.
Lata produkcji
1976
Pojemność
864 ccm
Moc maksymalna
57 KM przy 7700 obr./min
Masa
206 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 860GTS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Pojemność | 864 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 32mm Dell'Orto PHF 32 A (C) Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny (Elektryczny starter Opcjonalne) |
| Moc maksymalna | 57 KM przy 7700 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | Single 280mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50 H18 |
| Opona tylna | 4.00 H18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1550 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 206 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 195 km/h / 121mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion L88A / Bosch WM7 |
|---|---|
| Akumulator | B68-12 36Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.187:1 (32/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.237 / 2nd 1.562 / 3rd 1.203 / 4th 1.000 / 5th 0.887 |
| Final Drive Ratio | 2.533:1 (15/38) |
| Standing¼Mile | 13.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 195 km/h / 121mph |
| Kolory | Black frame, orange, red, blue, black, green, yellow |
| Manual | Bevelheaven.com |