Ducati 888SP4
Ducati 888SP4 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 888 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 118 KM przy 10500 obr./min (at rear wheel: 111 KM przy 10500 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
1992
Pojemność
888 ccm
Moc maksymalna
118 KM przy 10500 obr./min (at rear wheel: 111 KM przy 10500 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 888SP4 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° L-Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zaworów na cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 888 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber I.A.W. CPU P7 Elektroniczny wtrysk paliwa. 2 x 50mm throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Inductive magnetically triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 118 KM przy 10500 obr./min (at rear wheel: 111 KM przy 10500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry, Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 42 mmÖhlins, FG 9050upside-down fork with tłumienie odbicia tłumienie kompresji damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | Öhlins DU 8070 single shock with napięcie wstępne and damping adjust |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarcza, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 x 17 |
| Opona tylna | 180/55 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 255 km/h / 159 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion A59GC |
|---|---|
| Akumulator | 12V 16Ah |
| MaxTorque | 84.3 Nm / 8.6 kgf-m / 62.2 ft-lb przy 7000 obr./min |
| Primary Drive Ratio | 2:1 (31/62) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.400 / 4th 1.182 / 5th 1.043 / 6th 0.958:1 |
| Final Drive Ratio | 2.4:1 (15/36) |
| Consumption Average | 5.5 L/100 km / 18.1 km/l/ 42.6 US mpg / 51.1 Imp mpg |
| Braking: 60 km/h - 0 | 12.3 m / 40.4 ft |
| Braking: 100 km/h - 0 | 36 m / 118 ft |
| Standing¼Mile | 10.7 sec / 209 km/h / 130 mph |
| Prędkość maksymalna | 255 km/h / 159 mph |
| Road Test | Moto Sprint 1992 |