Ducati 900S2
Ducati 900S2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 864 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 86 Nm / 8.8 kgf-m / 63.5 ft-lb przy 5800 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
864 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
86 Nm / 8.8 kgf-m / 63.5 ft-lb przy 5800 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 900S2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Pojemność | 864 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Dell'Orto PHF 30A or PHM 40B Gaźniks /32mm Dell'Orto PHF |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 86 Nm / 8.8 kgf-m / 63.5 ft-lb przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38 mm Marzocchi Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi ET85 Dwa amortyzatorys, 5-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 280 mm Tarcza |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 18.2 L / 4.0 Imp gal |
| Prędkość maks. | 205 km/h / 127mph |
Pozostałe dane
| Production | 1236 Units |
|---|---|
| Układ wydechowy | There are country specific Gaźnik & exhaust pairnigs.Switzerland and France: 32PHF Gaźnik and Silentium Mufflers, Italy; 40 PHM Gaźnik and Conti mufflers |
| Spark Plugs | Bosch WM7B |
| Akumulator | Yuasa 19Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.187:1 (32/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.237 / 2nd 1.562 / 3rd 1.203 / 4th 1.000 / 5th 0.887 |
| Final Drive Ratio | 2.200:1 (15/33) |
| Front Wheel | 100/90 - V18 |
| Rear Wheel | 120/90 - V18 |
| Consumption Average | 5.4L/100 km / 18.5 km/l / 43.6 US mpg / 52.4 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 13.3 sec / 163 km/h / 101 mph |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h / 127mph |
| Kolory | Red frame, red, white and green |
| Manual | Ducati-900-S2/Bevelheaven.com |