Ducati 900SS
Ducati 900SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 864 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 80 KM przy 7500 obr./min. Masa: 188 kg.
Lata produkcji
1975
Pojemność
864 ccm
Moc maksymalna
80 KM przy 7500 obr./min
Masa
188 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 900SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1975 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Pojemność | 864 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Dell'Orto PHM 40 A, B or C Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny (Elektryczny as an option) |
| Moc maksymalna | 80 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38 mm Marzocchi fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi 310 mm Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 280mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 229 mm Tarcza |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760mm |
| Masa | 188 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 20.1 L / 4.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 217 km/h / 135mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion L81 / L82Y / L88A / Bosch WM7B |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa 12N/12A-4A-12V |
| Primary Drive Ratio | 2.187:1 (32/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.237 / 2nd 1.562 / 3rd 1.203 / 4th 1.000 / 5th 0.887 |
| Final Drive Ratio | 2.312:1 (16/37) |
| Front Wheel | 3.50 - 18 |
| Rear Wheel | 4.00 - 18 |
| Standing¼Mile | 12.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 217 km/h / 135mph |
| Kolory | Silver frame, silver and blue |
| Manual | Bevelheaven.com |