Ducati 900SS
Ducati 900SS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 84 KM przy 7000 obr./min (rear tyre 73 KM przy 8100 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 6400 obr./min. Masa: 192.5 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
84 KM przy 7000 obr./min (rear tyre 73 KM przy 8100 obr./min)
Moment obrotowy
84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 6400 obr./min
Masa
192.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 900SS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber 44DCNF 118 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny inductive Tarczaharge |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 84 KM przy 7000 obr./min (rear tyre 73 KM przy 8100 obr./min) |
| Moment obrotowy | 84 Nm / 8.6 kgf-m / 62 ft-lb przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm, Marzocchiw pełni regulowane inverted fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive type with regulowane, Marzocchi, Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 192.5 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17.5 L / 17.4 L / 3.8 Imp gal |
| Prędkość maks. | 219.4 km/h / 136.3 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 120 mm |
|---|---|
| RearWheel Travel | 125 mm |
| Consumption Average | 5.7 L/100 km / 17.5 km/l / 41.2 US mpg / 49.4 Impmpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 13.3 m /43.6 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 38.8 m / 127.3 ft |
| Standing¼Mile | 11.8 sec / 177.7 km/h / 110.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 219.4 km/h / 136.3 mph |
| Manual | Bevelheaven.com |