Ducati 900SS Darmah
Ducati 900SS Darmah to motocykl drogowy o pojemności skokowej 864 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami. Moc maksymalna wynosi 65 KM przy 7500 obr./min. Masa: 224 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
864 ccm
Moc maksymalna
65 KM przy 7500 obr./min
Masa
224 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 900SS Darmah |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, SOHC, 2 zaworów na cylinder, bevel napędzany zębatkami |
|---|---|
| Pojemność | 864 ccm |
| Średnica x skok | 86 x 74.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Dell'Orto PHF 32C Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65 KM przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi 330 mm Dwa amortyzatorys, 3-way regulowane |
| Hamulce przednie | 2 x 280 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 280 mm Tarcza |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1550 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740mm |
| Masa | 224 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L / 3.3 Imp gal |
| Prędkość maks. | 205 km/h / 127mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Bosch WM7B |
|---|---|
| Akumulator | Yuasa B68 36Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.187:1 (32/70) |
| Gear Ratios | 1st 2.237 / 2nd 1.562 / 3rd 1.203 / 4th 1.000 / 5th 0.887 |
| Final Drive Ratio | 2.400:1 (15/36) |
| Front Wheel | 3.50 - 18 |
| Rear Wheel | 4.25 - 18 |
| Braking: 100 km/h - 0 | 39 m / 128 ft |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h / 127mph |
| Manual | Bevelheaven.com |
| Road Test | Bike 1980 |