Ducati 907ie
Ducati 907ie to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębaty driven. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 8500 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
1990
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
90 KM przy 8500 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębaty driven
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 907ie |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 zawory na cylinder, Pasek zębaty driven |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber-Marelli IAW 043 system that integrated ignition and Elektroniczny wtrysk paliwa. |
| Układ zapłonowy | Marelli Digiplex variable advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Suche, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 42 mm Marzocchi M1R oil-dynamic fork provided with external adjusting system of the extension brake |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork with oil-dynamic regulowane mono shock, Marzocchi Duoshock |
| Hamulce przednie | 1991: 2 x 300 mm Tarczas, 2 piston calipers1992: 2 x 320 mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 215 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L / 20.8 L / 4.6 Imp gal |
| Prędkość maks. | 221.8km/h / 137.8 mph |
Pozostałe dane
| Spark Plugs | Champion RA4HC |
|---|---|
| Akumulator | 12V 19Ah |
| Primary Drive Ratio | 2.000:1 (31/62) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd / 1.764 / 3rd 1.350 / 4th 1.091 / 5th 0.958 / 6th 0.857:1 |
| Final Drive Ratio | 2.666:1 (15/40) |
| Consumption Average | 5.6L/100km / 17.8 km/l / 42 US mpg / 50 Imp mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 12.4 m / 40.7 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 36.8 m / 120.7 ft |
| Standing¼Mile | 12.1 sec / 177.3 km/h / 110 mph |
| Prędkość maksymalna | 221.8km/h / 137.8 mph |
| Kolory | Red, black |