Ducati 996SPSFoggy Replica
Ducati 996SPSFoggy Replica to motocykl drogowy o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 123 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 99 Nm / 10.1 kgf-m / 73 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
1999
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
123 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
99 Nm / 10.1 kgf-m / 73 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 996SPSFoggy Replica |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°“L”Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | MB1 Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 123 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 99 Nm / 10.1 kgf-m / 73 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally activated dry clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular trestle frame with upper section made of high-strength steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm Showa shock, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Showa mono shock, rising rate, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220 Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 3.7 Imp gal |
| Prędkość maks. | 270 km/h / 168 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 15W-50 |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 16AH |
| Primary Drive Ratio | 1.84:1 (32/59) |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.350 / 4th 1.091 / 5th 0.958 / 6th 0.857:1 |
| Final Drive Ratio | 2.4:1 (15/36) |
| Front Wheel | Alloy, 3.50 X 17 in. |
| Rear Wheel | Alloy, 5.50 X 17 in. |
| Consumption Average | 6.1L/100 km / 16.4 km/l / 38.6 US mpg / 46.3 Imp mpg |
| Standing¼Mile | 10.5 sec |
| Prędkość maksymalna | 270 km/h / 168 mph |
| Road Test | Superbike Group Test, Superbike Group Test 1998 |