Ducati 999RXerox Replica
Ducati 999RXerox Replica to motocykl drogowy o pojemności skokowej 999 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn. Moc maksymalna wynosi 150 KM przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 108Nm / 11.0 kgf-m / 79.7 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
2006
Pojemność
999 ccm
Moc maksymalna
150 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
108Nm / 11.0 kgf-m / 79.7 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ducati 999RXerox Replica |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, DOHC, desmodromic 4 valves per cylinder, Pasek zębatyn |
|---|---|
| Pojemność | 999 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 58.8 mm |
| Stopień sprężania | 12.45:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Weber Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa, 54 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Marelli electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 150 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 108Nm / 11.0 kgf-m / 79.7 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, #525 |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kratownicowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins43mm upside-down w pełni regulowane fork with Ti, N surface treatment |
| Zawieszenie tylne | Progressive linkage with w pełni regulowaneÖhlins, Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2 x 320 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 181 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / 3.4 Imp gal |
| Prędkość maks. | 280 km/h / 174 mph |
Pozostałe dane
| Production | 200 Units |
|---|---|
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
| Układ wydechowy | Single steel muffler with catalytic converter |
| Spark Plugs | Champion RG4HC |
| Akumulator | 12V 10Ah |
| Primary Drive Ratio | Straight cut gears, 1.84:1 |
| Gear Ratios | 1st 2.466 / 2nd 1.765 / 3rd 1.400 / 4th 1.182 / 5th 1.043 / 6th 0.958:1 |
| Final Drive Ratio | 2.400:1 (15/36) |
| Front Wheel | Y-shaped 5-spoke light alloy 3.50 x 17 |
| Rear Wheel | Y-shaped 5-spoke light alloy 5.50 x 17 |
| WetWeight | 205kg |
| Consumption Average | 5.0 L/100 km / 19.9 km/l / 46.8 US mpg / 56.2 Imp mpg |
| Standing0 - 60 mph | 3.17 sec |
| Standing¼Mile | 10.34 sec / 216.2 km/h / 134.4 mph |
| Acceleration 60- 80 mph | 2.9sec |
| Prędkość maksymalna | 280 km/h / 174 mph |