Excelsior Super X
Excelsior Super X to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Four stroke, Dwucylindrowy, DOHC, 4-zaworów na cylinder. Masa: 293 kg.
Lata produkcji
1998
Masa
293 kg
Typ silnika
Four stroke, Dwucylindrowy, DOHC, 4-zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Excelsior Super X |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, Dwucylindrowy, DOHC, 4-zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 93 x 102mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Leading link, 4.0 in. travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | One damper, adjustments for napięcie wstępne sprężyny and damping |
| Hamulce przednie | Single 11.5 in Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 11.5 in Tarcza |
| Opona przednia | Dunlops MT90HB16 |
| Opona tylna | Dunlops, MU90HB16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 26.5 in |
|---|---|
| Masa | 293 kg |
| Zbiornik paliwa | 5.0 gal |
Pozostałe dane
| Masa | 293 kg |
|---|