GASGAS EC 250 2T
GASGAS EC 250 2T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 49.8 KM / 39.1 k, W przy 8699 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45.4 Nm przy 7628 obr./min. Masa: 102 kg.
Lata produkcji
2011-12
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
49.8 KM / 39.1 k, W przy 8699 obr./min
Moment obrotowy
45.4 Nm przy 7628 obr./min
Masa
102 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GASGAS EC 250 2T |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 66.4 x 72 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 38mm Keihin PWKGaźnik |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 49.8 KM / 39.1 k, W przy 8699 obr./min |
| Moment obrotowy | 45.4 Nm przy 7628 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna multi, Tarcza. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Deltabox type built using cromoly, rectangular tubes, aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm, Upside-down Marzocchi fork |
| Zawieszenie tylne | Progressive system with Öhlins shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 102 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 340 mm |
|---|