GASGAS EC 250 4T
GASGAS EC 250 4T to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 5-Valve Yamaha engine. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
2010-
Pojemność
249 ccm
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 5-Valve Yamaha engine
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GASGAS EC 250 4T |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 5-Valve Yamaha engine |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 53.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR-MX37 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe with hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Chrom-Molybdenum frame with B-profil |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi Up-Side-Down |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa, Progressive linkage system, 310mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1476 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.3 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 340 mm |
|---|