GASGAS ES 700
GASGAS ES 700 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve. Maksymalny moment obrotowy: 73.5 Nm przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2022
Moment obrotowy
73.5 Nm przy 6500 obr./min
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GASGAS ES 700 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, SOHC, 4-valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 105 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI (throttle body 50 mm) |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS with RBW, twin ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 73.5 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | APTC Sprzęgło antyhopping, hydraulicznaally actuated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 X-Ring |
Podwozie
| Rama | Chrome-moly tubular space frame, powder-coated |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 48 mm WP XPLOR-USD |
| Zawieszenie tylne | WP XPLOR with Pro-Lever linkage |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, Brembo 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza, Brembo single piston pływająca caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 935 mm |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |
Pozostałe dane
| Lubrication System | Forced oil lubrication with 2 oil pumps |
|---|---|
| Norma emisji | EURO 5 |
| Układ wydechowy | Stainless steel |
| MaxPower | 73.7 KM / 55 k, W przy 8000 obr./min |
| Primary Drive Ratio | 36:79 |
| Wheels | Spoked rims |
| Steering Head Angle | 62.3° |
| Prześwit | 269 mm |
| DryWeight | 146 kg |