GASGAS SM 125 Halley
GASGAS SM 125 Halley to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 36.8 KM /26.9k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25 Nm przy 10008 obr./min. Masa: 95 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
36.8 KM /26.9k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
25 Nm przy 10008 obr./min
Masa
95 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GASGAS SM 125 Halley |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 54.5 x 54 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin PWK.Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital magnetic flywheel Kokusan |
| Moc maksymalna | 36.8 KM /26.9k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 25 Nm przy 10008 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Deltabox type built using cromoly, rectangular tubes, aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi |
| Zawieszenie tylne | Progressive system with Öhlins shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 95 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 340 mm |
|---|