GASGAS SM 450 FSE
GASGAS SM 450 FSE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC4 valve. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 37.2 k, W przy 7340 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49 Nm przy 6890 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
449 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 37.2 k, W przy 7340 obr./min
Moment obrotowy
49 Nm przy 6890 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | GASGAS SM 450 FSE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 449 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 60.8 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . Electronic injection (Battery less EFI) |
| Układ zapłonowy | Integrated in the injection system. |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 37.2 k, W przy 7340 obr./min |
| Moment obrotowy | 49 Nm przy 6890 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi, Tarcza hidraulic operated AJP. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Deltabox type built using cromoly, rectangular tubes, aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi forks |
| Zawieszenie tylne | Progressive system with Öhlins shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 118 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 290 mm |
|---|