Ghezzi Brian Furia
Ghezzi Brian Furia to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny 90° V-Dwucylindrowy, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 87 KM przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 85 Nm przy 3500 obr./min. Masa: 186 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
87 KM przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
85 Nm przy 3500 obr./min
Masa
186 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny 90° V-Dwucylindrowy, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Ghezzi Brian Furia |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny 90° V-Dwucylindrowy, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber Marelli electronic injection system |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 87 KM przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 85 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Paioli upside-down hydrauliczna Widelec teleskopowy 41 mm with three settings |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna Öhlins monoschock absorber with separate tank and three settings |
| Hamulce przednie | 2x 420mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 4 piston calipers |
| Opona przednia | 120/60-ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55-ZR 17 |
Wymiary i masa
| Masa | 186 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |