Gilera Apache 125
Gilera Apache 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, power valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 9250 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
1991-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 9250 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, power valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Apache 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, power valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto VHSA32ES Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 9250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Kayaba |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm centrel damper |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90- 21 |
| Opona tylna | 120/80 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 133 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 143.1 km/h / 89 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 16.6 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.3 m / 39.7 m |
| Standing¼Mile | 15.3 sec / 134.6 km/h |
| Prędkość maksymalna | 143.1 km/h / 89 mph |