Gilera Cougar 125
Gilera Cougar 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM / 7.9 k, W przy 8250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 9.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
10.8 KM / 7.9 k, W przy 8250 obr./min
Moment obrotowy
9.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Cougar 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.8 KM / 7.9 k, W przy 8250 obr./min |
| Moment obrotowy | 9.2 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Large oscillating fork, dual dampers |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80 -17 |
| Opona tylna | 130/70 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 133 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |