Gilera Crono 125
Gilera Crono 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
1990-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Crono 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto VHSA32ES |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Widelec teleskopowy Upside-down forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Vertical single shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 2 [piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 [piston caliper |
| Opona przednia | 100/80 -16 |
| Opona tylna | 130/70 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 118 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 172.3 km/h / 107 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 15.7 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.6 m / 38.0 m |
| Standing¼Mile | 14.71 sec / 143.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 172.3 km/h / 107 mph |