Gilera CX 125
Gilera CX 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min. Masa: 125.0 kg.
Lata produkcji
1991-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Masa
125.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera CX 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, power valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50..5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto VHSA32AS |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45mm Paioli forks, 100 wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 125.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 168.3 km/h / 104.5 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 16.8 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.0 m / 38.3 m |
| Standing¼Mile | 14.8 sec / 142.5 km/h |
| Prędkość maksymalna | 168.3 km/h / 104.5 mph |