Gilera DNA 180
Gilera DNA 180 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 182 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
2000-
Pojemność
182 ccm
Masa
125 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera DNA 180 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 182 ccm |
| Średnica x skok | 69 x 48.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Automatyczna dry centrifuge type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Twist and go |
Podwozie
| Rama | Open Rama kołyskowa frame with two descending beams in drawn steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 35mm hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers, 4-way napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston clipper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston clipper |
| Opona przednia | 120/70-14 |
| Opona tylna | 140/60-14 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 780 mm |
|---|---|
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |