Gilera ER 125
Gilera ER 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy,. Moc maksymalna wynosi 20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15.5 Nm przy 8800 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
1986-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min
Moment obrotowy
15.5 Nm przy 8800 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera ER 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min |
| Moment obrotowy | 15.5 Nm przy 8800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm regulowane single shock |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 120 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |