Gilera ER 350 Dakota
Gilera ER 350 Dakota to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 39 KM / 29 k, W przy 7750 obr./min. Masa: 148 kg.
Lata produkcji
1987
Moc maksymalna
39 KM / 29 k, W przy 7750 obr./min
Masa
148 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera ER 350 Dakota |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 80 x 69.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 25mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Moc maksymalna | 39 KM / 29 k, W przy 7750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular steal, engine as stressed member. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Marzocchi Widelec teleskopowys, 220mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , 220mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 120/80 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 148 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |