Gilera Fastbike 125
Gilera Fastbike 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 15.5 Nm przy 8800 obr./min.
Lata produkcji
1987
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min
Moment obrotowy
15.5 Nm przy 8800 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Fastbike 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 13.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20.7 KM / 15.4 k, W przy 9200 obr./min |
| Moment obrotowy | 15.5 Nm przy 8800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm regulowane single shock |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 133.3 km/h |
|---|
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 137 kg |
|---|---|
| Consumption average | 19.3 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.9 m / 42.8 m |
| Standing¼Mile | 17.3 sec / 114.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 133.3 km/h |