Gilera Freestyle 125
Gilera Freestyle 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, power valve. Moc maksymalna wynosi 29.hp / 21.6 k, W przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.1.kgf-m przy 9600 obr./min. Masa: 127.8 kg.
Lata produkcji
1991
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.hp / 21.6 k, W przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
2.1.kgf-m przy 9600 obr./min
Masa
127.8 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, power valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Freestyle 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, power valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Orto VHSA32ES Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.hp / 21.6 k, W przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.1.kgf-m przy 9600 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Widelec teleskopowy Upside-down forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Vertical single shock |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza 2 [piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 [piston caliper |
| Opona przednia | 100/80 -16 |
| Opona tylna | 130/70 -17 |
Wymiary i masa
| Masa | 127.8 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 142.4 km/h / 89 mph |
Pozostałe dane
| ake Model | Gilera Freestyle 125 |
|---|---|
| Transmission / Drive | 6 biegów |
| Consumption average | 17.1 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.8 m / 38.0 m |
| Standing¼Mile | 15.3 sec / 135.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 142.4 km/h / 89 mph |