Gilera GFR 125SP
Gilera GFR 125SP to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy,. Moc maksymalna wynosi 31.4 KM / 23.4 k, W przy 11300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min. Masa: 140 kg.
Lata produkcji
1993
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
31.4 KM / 23.4 k, W przy 11300 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Masa
140 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera GFR 125SP |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHSA 34ES Gaźnik |
| Moc maksymalna | 31.4 KM / 23.4 k, W przy 11300 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Upside-down forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge single shock |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 140 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Ignition / Starting | Elektroniczny |
|---|---|
| Consumption average | 17.3 km/lit |