Gilera GP 800
Gilera GP 800 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° longitudinal Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 55.16 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 76.4 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 235 kg.
Lata produkcji
2007
Moc maksymalna
75 KM / 55.16 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
76.4 Nm przy 5750 obr./min
Masa
235 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° longitudinal Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera GP 800 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° longitudinal Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 69 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection RON 95 unleaded petrol |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny inductive Tarczaharge and variable spark advance in electronic unit with electronic immobilizer, transponder LED and fuel pump shutoff when bike tips over. Two spark plugs. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 55.16 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 76.4 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | continuously variable transmission |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, high strength Rama rurowa stalowa Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna aluminiowa fork with f 41 Wał kardanowys; 135 mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Large fork with hydrauliczna single shock placed laterally in a horizontal position; seven-position napięcie wstępne sprężyny; 135 mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-16 |
| Opona tylna | 160/60-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1585 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 235 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.5 L |
| Prędkość maks. | 187.2 km/h |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 11.1 sec |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 187.2 km/h |