Gilera KK 125
Gilera KK 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min.
Lata produkcji
1989-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera KK 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Diagonal Rama podwójna kołyskowa Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec traditional 36mm. Antidive regulowane |
| Zawieszenie tylne | hydrauliczna shock absorber regulowane in spring napięcie wstępne Court Cosso |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 120/80-16 |
Wymiary i masa
| Prędkość maks. | 154.2 km/h / 95 mph |
|---|
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 136 kg |
|---|---|
| Consumption Average | 20 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.7 m / 42.5 m |
| Standing¼Mile | 15.8 sec / 132.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 154.2 km/h / 95 mph |