Gilera MX-1 125 Record
Gilera MX-1 125 Record to motocykl motocrossowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Masa
132 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera MX-1 125 Record |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28 Dell'Orto PHBH Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektryczny ignition with capacitive output |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Marzocchi Widelec teleskopowy-hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Widelec in die cast aluminiowa, Boge single shock absorber fork in die cast aluminiowa, Boge single shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 120/80-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 132 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 157.3 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 22.3 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.0 m / 40. m |
| Standing¼Mile | 15.7 sec / 132.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 157.3 km/h |