Gilera Nexus 125
Gilera Nexus 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 14, 5 KM/ 10, 7 k, W przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11, 7 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 186.0 kg.
Lata produkcji
2009-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
14, 5 KM/ 10, 7 k, W przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
11, 7 Nm przy 8000 obr./min
Masa
186.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Nexus 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 57 x 48.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | RON 95 unleaded petrol |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 14, 5 KM/ 10, 7 k, W przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 11, 7 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Twist-and-go CVT |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama kratownicowa made of high-strength Rama rurowa stalowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with f 35 mm Wał kardanowys; 94 mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Double hydrauliczna shock absorber with four-position napięcie wstępne sprężyny; 76 mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240 Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-14 |
| Opona tylna | 140/60-14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1530 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 186.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |