Gilera Nexus 250
Gilera Nexus 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 22, 1 KM/16.1k, W przy 8050 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 186.0 kg.
Lata produkcji
2009-
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
22, 1 KM/16.1k, W przy 8050 obr./min
Moment obrotowy
20.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
186.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Nexus 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 72 X 60 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | RON 95 unleaded petrol |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 22, 1 KM/16.1k, W przy 8050 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.2 Nm przy 6500 obr./min |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama kratownicowa made of high-strength Rama rurowa stalowas |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with f 35 mm Wał kardanowys; 94 mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Double hydrauliczna shock absorber with four-position napięcie wstępne sprężyny; 76 mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240 Tarcza |
| Opona przednia | 120/70-14 |
| Opona tylna | 140/60-14 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1530 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 186.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | Twist-and-go CVT |
|---|