Gilera NGR 250
Gilera NGR 250 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min (rear tyre 34.6 KM przy 8750 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 31.3 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 160.0 kg.
Lata produkcji
1984
Moc maksymalna
38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min (rear tyre 34.6 KM przy 8750 obr./min)
Moment obrotowy
31.3 Nm przy 7000 obr./min
Masa
160.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera NGR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 71 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 13.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 32mm Dell'Ortouretor |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Moc maksymalna | 38 KM / 28.3 k, W przy 7500 obr./min (rear tyre 34.6 KM przy 8750 obr./min) |
| Moment obrotowy | 31.3 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Łańcuch |
|---|
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , 140mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 240mm Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 160.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Transmission / Drive | 5 biegów |
|---|