Gilera Nordcape 600
Gilera Nordcape 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 558 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51 Nm przy 5500 obr./min.
Lata produkcji
1990
Pojemność
558 ccm
Moc maksymalna
49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
51 Nm przy 5500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Nordcape 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 558 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 40mm Teikei Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Nippondenso electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 51 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge shocks variable napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 46 KM / 33.5 k, W przy 7000 obr./min |
|---|