Gilera Nordwest 600
Gilera Nordwest 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 558 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 173 kg.
Lata produkcji
1991-
Pojemność
558 ccm
Moc maksymalna
49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
51 Nm przy 5500 obr./min
Masa
173 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera Nordwest 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 558 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2X 30mm Teikei E30PV2A |
| Układ zapłonowy | Nippondenso electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 49.5 KM / 36.5 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 51 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm, Morzocchi forks 150mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge shocks variable napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 173 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |
| Prędkość maks. | 170.9 km/h / 106 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 46 KM / 33.5 k, W przy 7000 obr./min |
|---|---|
| Dry Weight / | 141 kg |
| Consumption Average | 17.5 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.1 m / 37.32m |
| Standing¼Mile | 13.5 sec / 152.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 170.9 km/h / 106 mph |
| Road Test | Motosprint 1992Performance Bike |