Gilera R1-S 125
Gilera R1-S 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18 Nm przy 10250 obr./min. Masa: 134 kg.
Lata produkcji
1990-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min
Moment obrotowy
18 Nm przy 10250 obr./min
Masa
134 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Gilera R1-S 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.0;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28 Dell'Orto PHBH Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektryczny ignition with capacitive output |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29.3 KM / 21.8 k, W przy 9900 obr./min |
| Moment obrotowy | 18 Nm przy 10250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm gas single shock |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 134 kg |
|---|---|
| Prędkość maks. | 134.4 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 25.3 KM przy 9500 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 19.8 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.4 m / 40.9 m |
| Standing¼Mile | 16.3 sec / 122.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 134.4 km/h |